Facebook Ads

Social media są nieodłącznym elementem życia coraz większej osób w Polsce i na świecie. Według danych za 2021, aż 72% naszego społeczeństwa to użytkownicy mediów społecznościowych. Jeżeli sprawdzimy to na liczbach daje nam to imponujące  27 milionów Polaków. Najpopularniejszym spośród portali społecznościowych w Polsce jest oczywiście Facebook, który posiada ponad 17,6 mln użytkowników. To olbrzymia liczba osób, także potencjalnych klientów. Facebook Ads mogą być bardzo skuteczne. Warunkiem jest jednak doświadczenie, umiejętny dobór typów reklam i odpowiednie targetowanie odbiorców. Powierz kampanie Facebook Ads specjalistom z Agencji P&S i wspólnie wykorzystajmy potencjał drzemiący w Twojej firmie!

JAK PRACUJEMY?

Opłacalne kampanie Facebook ADS - etapy współpracy

Opłacalne kampanie Facebook ADS - etapy współpracy
Ikona
BRIEF - POZNANIE PRIORYTETÓW

Najpierw musimy dobrze się poznać. Ciebie oraz Twój biznes. Opowiedz nam o swoich priorytetach i celach biznesowych. 

ROZPOCZĘCIE KAMPANII

Bierzemy się do pracy. Uruchamiamy kampanie na podstawie informacji od Ciebie: wybieramy odpowiednie formy reklamy, tworzymy idealną grupę odbiorów.

STAŁY NADZÓR I OPTYMALIZACJA

Reklamy będą pod stałą kontrolą. Na podstawie analiz, będziemy optymalizować wydatki i kampanie, by Facbook Adsy były dla Ciebie najlepszą możliwą inwestycją!

Powody, dla których warto z nami współpracować

Facobook Ads to usługa, która wymaga doświadczenia, ścisłej współpracy z klientem, ale również analitycznego myślenia. Mamy to wszystko!

Eksperci FB Ads

Kampanię dla Ciebie poprowadzi doświadczony, certyfikowany ekspert Facebook Ads. U nas nie ma miejsca na naukę Twoim kosztem.

Kontakt 24/7

Bezproblemowy, płynny kontakt. Wolisz rozmawiać weekendami lub popołudniami? Jesteśmy do dyspozycji! 

Kontrola wydatków

Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu prowadzenia kampanii. Sprawdzisz ROAS, będziesz zarabiał!

CENNIK

Ile kosztuje kampania Facebook Ads?

Koszt składa się z dwóch składowych. Naszego wynagrodzenia oraz budżetu kampanii.

Ikona

Prowizja agencji

Opłata za zarządzanie reklamami, jej wysokość zależy od wysokości budżetu i zaczyna się od 650 zł.

Ikona

Budżet kampanii

Środki przeznaczane na wyświetlanie reklamy, przelewane w całości do Facebooka. Wysokość budżetu zależy od branży i zaczyna się od 1500 zł.

Ikona
Ile kosztuje kampania Facebook Ads?
DLACZEGO WARTO

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Na rynku jest wiele firm proponujących prowadzenie kampanii Google Ads. Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Indywidualne podejście

Wykorzystujemy swoją wiedze i doświadczenie. Pracujemy z ograniczoną ilością klientów, aby mieć czas na analizy, wyciąganie wniosków i testowanie nowych rozwiązań. Kreatywnie zareklamujemy Twój produkt.

Ikona
Marketing w Google
Ikona

Natychmiastowa reakcja

Nieplanowana akcja promocyjna? A może sytuacja wyjątkowa, która wymaga szybkiej akcji promocyjnej? Jesteśmy zawsze gotowi do działania i pracy. Czekamy na kontakt! 

Nie zwlekaj, wyślij nam zapytanie, chętnie opowiemy o szczegółach współpracy

Wypełniając formularz kontaktowy, dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Agencję P&S Pozycjonowanie Stron w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. W dowolnym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę..