O nas

Agencja P&S

Od 12 lat prowadzimy projekty marketingu w Google, dla Klientów MŚP (Małe i Średnie Przedsiębiorstwa) oraz dużych firm o zasięgu ogólnopolskim. W naszej Agencji pracują pasjonaci, którzy wiedzą jak osiągać spektakularne efekty kampanii SEO i pozycjonowania oraz innych form marketingu internetowego. Rozwijamy siebie i firmy, z którymi współpracujemy. Daje nam to dużo satysfakcji i lubimy to co robimy. Posiadamy kompetencje i wszelkie umiejętności by stać się partnerem biznesowym również dla Ciebie. Sprawdź poniżej jakimi kierujemy się wartościami.

Ikona
O nas Agencja P&S

Kto tworzy Agencję P&S?

oraz specjaliści zaangażowani w pracę:
copywriterzy, webmasterzy, administracja.

Nasze wartości

Ciężka praca

Ciężka praca

Wiemy, że tylko ciężką pracą, zaangażowaniem oraz umiejętnościami możemy osiągać sukcesy zarówno w życiu prywatnym jak też w biznesie. Pracujemy i rozwijamy siebie oraz biznesy naszych Klientów.

Zaufanie

Zaufanie

Wiemy, że zaufanie jest niezbędne do zbudowania relacji międzyludzkich, zarówno w zakresie współpracy naszego zespołu, jak też z naszymi Klientami. Udowadniamy to poprzez nasze codziennie zaangażowanie.

Innowacyjność

Innowacyjność

Stawiamy na nieszablonowe rozwiązania w naszej pracy, by zaspokoić biznesowe wymagania Klientów. Takie podejście sprawia, że kampanie marketingowe, którymi się zajmujemy, przynoszą spektakularne zwroty z inwestycji.

Nasza misja

Nasza misja

To przede wszystkim świadczenie transparentnych oraz bardzo skutecznych usług marketingu internetowego, w szczególności opartego na SEO i pozycjonowaniu stron www w Google. Mamy świadomość jaką opinię ma branża SEO w Polsce i właśnie dlatego założyliśmy Agencję P&S, która wychodzi naprzeciw tym opiniom. Raportujemy działania wykonywane co miesiąc. Realnie dzielimy budżet Klienta na poszczególne działania, wskazując konkretne kwoty przeznaczone na ich realizację. Nie ma dla nas tematów TABU i nie kryjemy się za magicznym „know-how”.

Nasze osiągnięcia w liczbach

Zrealizowanych projektów SEO
500+

Zrealizowanych projektów SEO

Zadowolonych właścicieli stron
50+

Zadowolonych właścicieli stron

Analiz SEO
1500+

Analiz SEO

Skuteczne i transparentne pozycjonowanie

Nie zwlekaj dłużej. Skontaktuj się z nami i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy. Nasze oferty są przygotowane zawsze pod konkretnego klienta. Poprzedzone analizą i posiadają wstępną strategię działania.

Napisz do nas!

np jan.kowalski@gmail.com
np 987 654 321
np mojadomena.pl
Wypełniając formularz kontaktowy, dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Agencję P&S Pozycjonowanie Stron w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. W dowolnym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.

Wypełniając formularz kontaktowy, dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Agencję P&S Pozycjonowanie Stron w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. W dowolnym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę..