Piotr Pawłoś

Piotr Pawłoś - ekspert SEO
Piotr Pawłoś
Ekspert SEO

Przygodę z pozycjonowaniem stron rozpocząłem w 2010 roku, od pracy na stanowisku Specjalisty SEO we Wrocławskiej agencji SEO – Eactive. Zajmowałem się w niej obsługą kampanii SEO i pozycjonowania dla kilkuset Klientów. Nadzorowałem  też zespół kilkudziesięciu pracowników, zajmujących się linkbuildingiem, pod kątem pozycjonowania stron.

W 2013 roku dołączyłem do agencji SEO Artefakt, również z Wrocławia. Podobnie jak w poprzedniej firmie, zajmując się pozycjonowaniem stron Klientów na stanowisku specjalisty SEO oraz starszego specjalisty SEO.

W 2016 roku zostałem Liderem zespołu SEO w Artefakt, gdzie przez 4 lata zarządzałem blisko 10 osobowym zespołem specjalistów, osiągając jedne z najlepszych wyników w firmie.

Od 2020 roku zarządzałem blisko 40 osobowym zespołem, jako Menedżer SEO.

W 2022 roku wraz z przyjacielem – Mateuszem Smyklą, założyliśmy własną Agencję SEO o nazwie Agencja P&S Pozycjonowanie Stron, gdzie świadczymy profesjonalne usługi SEO/SEM dla Klientów z Polski i zagranicy.

Wypełniając formularz kontaktowy, dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Agencję P&S Pozycjonowanie Stron w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. W dowolnym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę..