Piotr Pawłoś - Ekspert SEO
Piotr Pawłoś
Ekspert SEO

Szukając w Google „Piotr Pawłoś” trafiłeś na moją stronę. Dziękuję Ci za to, poznaj mnie!

Jestem człowiekiem konsekwentnym w działaniu, a świadczą o tym czyny.

Moją 4-letnią edukację w technikum elektronicznym w Chełmie, zwieńczyłem ukończeniem studiów inżynierskich na Wydziale Elektroniki ze specjalnością Automatyki na Politechnice Wrocławskiej.

Przygodę z pozycjonowaniem stron rozpocząłem w 2010 roku, od pracy na stanowisku Specjalisty SEO we Wrocławskiej agencji SEO – Eactive. Zajmowałem się w niej obsługą kampanii SEO i pozycjonowania dla kilkuset Klientów. Nadzorowałem również zespół kilkudziesięciu pracowników, zajmujących się linkbuildingiem, pod kątem pozycjonowania stron.

W 2013 roku dołączyłem do agencji SEO Artefakt i jako starszy specjalista SEO zajmowałem się pozycjonowaniem stron Klientów.

W 2016 roku zostałem Liderem zespołu SEO w Artefakt, gdzie przez 4 lata zarządzałem 10 osobowym zespołem specjalistów, osiągając jedne z najlepszych wyników pod kątem efektów SEO dla Klientów oraz wyników churn w firmie.

Od 2020 roku zarządzałem 40 osobowym zespołem, jako Menedżer SEO w Artefakt.

W 2022 roku wraz z przyjacielem – Mateuszem Smyklą, założyliśmy własną Agencję SEO wywodzącą się od naszych nazwisk, o nazwie Agencja P&S Pozycjonowanie Stron, gdzie świadczymy profesjonalne usługi SEO/PPC dla Klientów z Polski i zagranicy.

zadzwoń do mnie
napisz do mnie

Zobacz jak oceniają mnie moi współpracownicy

Wyznaję zasadę "nie słowa a czyny". Sprawdź efekty moich działań w 2024 roku - Twój biznes może tak samo rosnąc dzięki mojemu "know how".

Widoczność w zakresie pozycji 1-10 w Google [TOP10]

Sprzedaż w sklepie ecommerce w styczniu 2022 – 5000 zł

Sprzedaż w sklepie ecommerce w styczniu 2024 – 55 000 zł

zadzwoń do mnie
napisz do mnie

Wypełniając formularz kontaktowy, dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Agencję P&S Pozycjonowanie Stron w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. W dowolnym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę..