Pozycjonowanie portalu eksperckiego

Ok
Zobacz jakie efekty SEO osiągają nasi Eksperci!

Opis projektu

Portal z kilkoma tysiącami artykułów wysokiej jakości, pisanych przez ekspertów z branży. Bardzo duży potencjał na osiągnięcie spektakularnych efektów dzięki skutecznej strategii SEO i pozycjonowania. Duży portal to również duże wyzwania stojące przed Ekspertem SEO takie jak thin content, kanibalizacja treści, szeroki profil linków różnej jakości. Celem projektu to pozyskanie nowych użytkowników z wyszukiwarki Google, poprzez kanał Organic Search a więc bezpłatne wyniki wyszukiwania.

600%

Ikona
wzrost widoczności w TOP10
Branża

Specjalistyczne treści

Cel kampanii SEO

Wzrost widoczności i ruchu

Typ witryny

Autorski CMS

Marketing w Google

Kroki milowe kampanii SEO

Wielowymiarowa analiza danych to must have każdego dużego projektu SEO. Poruszanie się w licznych bazach danych, wyciąganie trafnych wniosków z oszacowaniem ich skuteczności, to część zadań związanych z tym projektem. Dwa najważniejsze kroki milowe:

1
Audyt SEO

Analiza wszystkich najważniejszych elementów SEO witryny i sporządzenie szeregu rekomendacji, a następnie ich wdrożenie.

2
Thin content

Pozbycie się niepotrzebnie zindeksowanych podstron i tym samym zadbanie o crawl budget domeny, składającego się z artykułów wysokiej jakości.

Rezultaty kampanii

Systematyczny rozwój widoczności witryny, odporny na zmiany algorytmiczne. Efekt optymalizacji i kampanii SEO można uznać za wspólny sukces oparty na zaangażowaniu obu stron.

Ok
Od 6 000 do 23 000 fraz w TOP3

Kluczowy zakres pozycji dla pozyskania ruchu a więc TOP3, wzrósł prawie czterokrotnie.

Ok
Od 9 000 do 61 000 fraz w TOP10

Spektakularny wzrost widoczności w przedziale pozycji 1-10 to efekt dbania o każdy szczegół optymalizacji SEO.

Pozycjonowanie portalu eksperckiego
Pozycjonowanie portalu eksperckiego

Co sprawia, że osiągamy cele Klienta?

Ponadprzeciętna wiedza z zakresu SEO i pozycjonowania, idąca w parze z zaangażowaniem w kampanie, jak też współpracą z Klientami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam proponować najlepsze rozwiązania oraz podejmować właściwe decyzje, by skutecznie zrealizować cele, które stawiają nam Klienci. Jasno omawiamy koszty budżetu SEO, który jest potrzebny do osiągnięcia celu, zasadności etapów, jakie musi przejść kampania, by zaczęła osiągać wyniki. Klarowny podział na prace po stronie Klienta i Agencji, a w związku z tym skuteczna komunikacja, to klucz do wspólnych sukcesów.

Jakość usług i porad SEO, które otrzymaliśmy to najwyższy poziom z jakim spotkaliśmy się do tej pory. Bez wątpienia będziemy polecać.

Ok

Paweł

Właściciel

Wypełniając formularz kontaktowy, dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Agencję P&S Pozycjonowanie Stron w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. W dowolnym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę..