Pozycjonowanie strony stomatologa

Ok
Zobacz jakie efekty SEO osiągają nasi Eksperci!

Opis projektu

Zmiana strony i domeny to wyzwanie, któremu sprosta jedynie doświadczony Ekspert SEO. W tym przypadku zmianie uległa zarówno strona www jak też domena, która była promowana lokalnie na frazy związane ze zdrowiem, w jednym z dużych polskich miast. Celem Klienta było osiągnięcie lepszych efektów w Google, dzięki narzędziom takim jak nowe treści i nowocześniejsza strona. Cały proces przepięcia pozycjonowania na nową domenę był nadzorowany przez naszego Eksperta SEO.

od 0 do 800 fraz

Ikona
wzrost widoczności w TOP10
Branża

Zdrowie

Cel kampanii SEO

Wysokie pozycje fraz

Typ witryny

WordPress

Marketing w Google

Kroki milowe kampanii SEO

Zmiana strony oraz domeny to dwa procesy, których obawiają się specjaliści SEO. Nieopatrzenie nawet najmniejszego szczegółu przy obu z nich, może spowodować gorsze wyniki w Google, po zmianach. Kluczowe znaczenie w procesie miało:

1
Matryca przekierowań

Prawidłowe dopasowanie struktury starej strony i domeny, do nowej, miało kluczowe znaczenie w procesie przeniesienia strony.

2
Optymalizacja treści

Zadbanie o prawidłową optymalizację treści, która będzie odpowiadała potrzebom użytkowników oraz wyszukiwarki Google było kluczowe do osiągnięcia wysokich pozycji fraz.

Rezultaty kampanii

Prawidłowe przeniesienie strony z przepięciem jej pozycjonowania przyniosła zamierzone rezultaty. Strona od początku zmian zaczęła zyskiwać o wiele większą widoczność niż niż stara witryna na starej domenie.

Ok
Kluczowe frazy w TOP10

Wszystkie lokalne frazy usługowe, także te najbardziej konkurencyjne, zadomowiły się na długo, na pierwszej stronie wyników Google.

Ok
Od 0 do 800 fraz w TOP10

Wraz z rozwojem procesu pozycjonowania i optymalizacją witryny, strona zyskiwała na widoczności na pierwszej stronie wyników Google.

Pozycjonowanie strony stomatologa
Pozycjonowanie strony stomatologa

Co sprawia, że osiągamy cele Klienta?

Duża wiedza z zakresu SEO, podparta zaangażowaniem w kampanie, a także współpracą z Klientami. Bogate doświadczenie pozwala nam wdrażać najlepsze rozwiązania oraz podejmować dobre decyzje, by skutecznie zrealizować cele, które stawiają nam Klienci. Jasno i klarownie komunikujemy koszty budżetu SEO, który jest potrzebny do osiągnięcia celu, zasadności etapów, jakie musi przejść kampania, by zaczęła osiągać wyniki. Jasny podział na prace po stronie Klienta i Agencji, a w związku z tym skuteczna komunikacja, to klucz do wspólnych sukcesów.

Cieszymy się, że współpraca przyniosła efekty, których oczekiwaliśmy. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu możemy realizować nasze cele biznesowe.

Ok

Justyna

Manager

Wypełniając formularz kontaktowy, dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Agencję P&S Pozycjonowanie Stron w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. W dowolnym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę..