Mateusz Smykla

Mateusz Smykla - Agencja P&S Pozycjonowanie Stron
Mateusz Smykla
New Business Manager

Po ukończeniu studiów wyższych i uzyskaniu tytułu magistra z psychologii nie spodziewałem się, że moja kariera skręci w stronę marketingu w internecie. Jednak to właśnie ta branża, z którą jestem związany od 2014 roku, jest dla mnie najważniejsza.
Przygodę z nią rozpocząłem jako handlowiec bez większego doświadczenia z pozycjonowania czy płatnych reklam. Głód wiedzy i chęć testowania różnych rozwiązań sprawiły jednak, że szybko odkrywałem coraz to nowsze niuanse związne z SEO czy SEM. 
Chcąc proponować najlepsze rozwiązania na rynku swoim Klientom, w 2017 roku stworzyłem swój własny sklep internetowy – Smyklove.pl. To tam testowałem najróżniejsze rozwiązania, sprawdzałem skuteczność działań i przede wszystkim – wiedzę teoretyczną przekuwałem w praktykę. Sklep cały czas działa i cały czas zwiększa sprzedaż 😉
Z handlowca awansowałem najpierw na zastępcę kierownika, a niedługo później na kierownika działu sprzedaży, w szczytowym momencie zarządzając 15-osobowym składem. 
W końcu nadszedł październik 2022 roku i razem z najlepszym znanym mi pozycjonerem – Piotrem Pawłosiem, zdecydowaliśmy się otworzyć własną agencję – Agencję P&S – Pozycjonowanie Stron. 

 

Wypełniając formularz kontaktowy, dobrowolnie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Agencję P&S Pozycjonowanie Stron w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. W dowolnym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę..